BBLazer

Çeşitli dalga boylarında filtreler içeren ve cildin problemi neyse onu hedefleyen bir ışık tedavisi sistemidir. Akne, çiller, güneş hasarı, ince kırışıklıklar , cilt altı kılcal damar artışı , güneş ve yaşlılık lekelerinin tedavisinde çok başarılı bir yöntemdir. Ciltte tonu eşitleyerek ‘ BB krem sürmüş gibi ‘ bir etkiyle sonuçlanır. Cildi soymadan tedavi etmesiyle, kişiyi günlük yaşantısından koparmaz. Lekelerde ilk anda koyulaşma olurken, birkaç hafta içinde renkte açılma ve damarlarda solma gözlemleriz.

IPL Nedir?

BBLazer, yoğun atımlı ışık tedavisidir. Çeşitli dalga boylarındaki filtrelerle birçok cilt problemine çözüm olanağı sağlar.

ETHEREA IPL-Sq® fotorejuvenasyon, derideki yüzeysel lekeleri, damarlanmaları ve renk düzensizliklerini tedavi ederek, BB krem sürmüş gibi tonlama ve renk eşitlenmesi sağlar.


 

 

 

BB Lazer, IPL-SQ teknolojisi

IPL-Sq® cildin yüzeyine zarar vermeden, kullanılan dalga boyundaki hedef problemi bulur ve ona atış yapar. Deri altında iyileşme süreçlerini teşvik ederek yeni kolajen ve sağlam bir cilt yüzeyi oluşumunu hızlandırır.

Etherea IPL-Sq® BB Lazer Farkı

ETHEREA IPL-Sq® , SQUARE-WAVE PULSE® teknolojisiyle, diğer IPL lerden farklı olarak , enerjiyi çok kontrollü bir şekilde verir ve istenmeyen etkileri azaltır.

IPL-SQ BBLazer Fotorejuvenasyonu Kimlere Öneririz?

Özellikle güneşten hasarlanmış, lekelenmiş, damarlanmış ciltlerde ve akne tedavisinde sıklıkla çok iyi sonuçlar alırız.IPL tedavisi, yakın zamanda yoğun güneşe maruz kalmış ciltlere uygulanmamalıdır. Bu sebeple mutlaka doktorunuzla konuşarak tedaviye karar vermelisiniz.

IPL fotorejuvenasyon, agresif soyucu lazer uygulamaları gibi cildi soymaz ve minimum sürede kişinin iyileşmesi ve günlük hayattan kopmamasını hedefler. Tedavi sırasında güneşten korunmanız yeterlidir. Evden çıkmama gibi bir önerimiz olmaz.

Kaç seans BBLazer yaptırmalıyım?

IPL tedavisiyle eldeki lekelerin giderilmesi

1 ay aralarla 3-5 seansta tatmin edici yanıtlar alırız. Seans sayısını belirleyen  en önemli etken, ciltteki problemin çeşidi ve şiddetidir.. Her tedavi seansından sonra iyileşmeyi hisseder, seanslar tamamlanınca optimal yani ideal sonuca ulaşırız.

Çoğunlıukla diğer tedavi yöntemleriyle de kombine ederiz.